Варіацій рудого кольору волосся багато: різні відтінки бронзи, імбиру, гранату. Надихніться на б'юті-перевтілення добіркою наймодніших відтінків, які варто "приміряти" цього літа.

До теми: 5 стильних відтінків для світлого волосся: білявкам знадобиться – фото

Модні відтінки для рудоволосих

Темна мідь

Відтінок є унікальним і модним. Він володіє властивістю надавати образу неймовірну протяжність і сексуальність. Аби отримати відтінок ідеальної темної міді, не варто експериментувати самостійно – краще звернутися до професіонала.

Елегантна бронза

Вишуканий колір, який поєднав у собі відтінки мідного і приглушеного коричневого. Таке фарбування дасть більш стриманий ефект, але також дуже трендовий. Перевага "елегантної бронзи" у тому, що вона підходить жінкам будь-якого віку.

Безтурботний мідний

Колір додає образу літньої безтурботності. З ним ваші пасма нагадуватимуть промені сонця. Фарбування у такий відтінок підійде дівчатам з білосніжною і засмаглою шкірою. Мідний тон освіжатиме ваше обличчя і візуально омолоджуватиме.

Золотисто-каштановий

На нього варто звернути особливу увагу власницям темної або персикової шкіри. Щоб мати елегантний, дорогий і благородний вигляд, достатньо надати своїм локонам рудо-каштанового відтінку зі золотистими відблисками.

Вибуховий апельсин

Соковитий відтінок апельсину сподобається дівчатам, які не в захваті від яскравого втілення рудого. Найбільш гармонійно апельсинове волосся виглядатиме на красунях зі світлим тоном шкіри.