Догляд за шкірою навколо очей повинен включати крем, сироватки, маски. А патчі допоможуть ефективніше боротися з дрібними недоліками шкіри. У їхньому складі є висока концентрація різних вітамінів і екстрактів рослин, які швидко живлять і зволожують дерму, а також розгладжують дрібні зморшки.

Вам буде цікаво: Як позбутися від другого підборіддя та чому усі заговорили про джек-лінію

Як вибрати патчі під очі

Головною відмінністю патчів є їхній склад та проблему, яку вони призначені вирішити. Ви повинні помічати результат одразу після першої процедури. Ефект буде помітнішим, якщо регулярно вирисовувати засіб.

На ринку краси існують зволожувальні, розгладжувальні, живильні, дренуючі, які допомагають позбутися від набряків, патчі. Наприклад, якщо вас турбують темні круги під очима, то користуйтеся патчами, які місять у своєму складі кофеїн, а прибрати набряки можуть "подушечки" з гіалуроновою кислотою. Тим, кому потрібно розгладити дрібні мімічні зморшки, слід вибирати патчі на основі колагену, пептидів і антиоксидантів. Аби прибрати сліди втоми з обличчя, кладіть на шкіру під очима патчі з пантенолом та ефірними оліями.

Як використовувати патчі під очі правильно

Насамперед почніть із ретельного очищення шкіри обличчя. При цьому особлива увага потрібна саме ділянці під очима. Потім акуратно наліпіть патчі та залиште їх на 15 – 20 хвилин. Результат процедури зафіксуйте кремом для повік.