Кожна дівчина чи жінка хоче мати здоровий вигляд лиця. І який сум пробирає красунь, коли зранку у дзеркалі вони бачать своє обличчя спухлим.

Читайте Ні сухості шкіри: як зберегти руки м'якими навіть у найлютіші холоди

Причини появи набряків обличчя

Обличчя може набрякати не лише через те, що у ньому забагато рідини, бо на ніч ви вирішили випити води. Причинами спухлості можуть бути також і:

  • Неправильний режим сну й харчування;
  • Стреси;
  • Проблеми із видільною системою;
  • Недостатня активність;
  • Шкідливі звички;
  • Порушений питний режим.

Деякі з причин можна вирішити власноруч, проте якщо ви відчуваєте, що у вас негаразди з нирками чи печінкою, то краще звернутись до лікаря.


Причини набрякання лиця / Фото Pexels

Як прибрати набряки лиця

Найбільш простим вирішенням для цієї проблеми буде вмити лице прохолодною водою. Холод розширить кровоносні судини шкіри і застійна рідина розійдеться. Також можна спробувати потерти лице кубиком льоду. Проте робіть це обережно, аби не пошкодити шкіру.


Як усунути набряк обличчя / Фото Pexels

Іншим способом позбавитись набряклості є масаж. Не обов'язково ходити у салон, аби прибрати цю спухлість, адже такий масаж можна зробити власноруч. Також існують спеціальні масажери для обличчя, за допомогою яких ця процедура буде ще легшою.


Як усунути набряк обличчя / Фото Pexels

Спухлість можна забрати і косметичними засобами. На ринку представлено багато б'юті-продуктів із охолоджувальними властивостями, які не лише приберуть набряки, а й нададуть лицю свіжий вигляд. Зважайте, що таку косметику краще підбирати із косметологом.