Ефект текстурної хвилі може тривати до шести місяців. Підходить така завивка для майже усіх типів волосся.

До теми Як зберегти ідеальний "блонд": 5 порад

Новий тип холодної завивки

Існують різні види перманентної завивки, багато з яких отримали значне вдосконалення з точки зору технологій ще з 80-х років. Текстурна хвиля – це тип холодної завивки, який стрімко набирає популярності.

Вона має лужну основу і протягом усього процесу хімічної завивки не потребує теплоти. Текстурна завивка додає волоссю м’які хвилі та ідеально підходить для безтурботних літніх місяців, адже сезонні зачіски мають і завжди будуть зосереджені навколо природних пляжних хвиль,
– розповідає перукар з Нью-Йорка Девін Тот.

Вона діє, як застібка для вашого волосся, каже знаменитий американський перукар Гаррі Джош. Ви можете вибрати вільні або тугі локони залежно від типу стрижня, який використовують під час завивки. Він рекомендує порадитися зі своїм стилістом, щоб визначити, що найкраще підходить для вашого індивідуального типу волосся та цілей.

Кому підходить текстурна хвиля

Тот запевняє, що така технологія холодної завивки підходить майже для всіх типів волосся, хоча найбільш корисної вона буде для людей з тонким волоссям.

Тому що ця хімічна завивка додає йому об’єму, густоти та хвилі,
– сказав він.

І займе процедура всього 2 – 3 години в салоні, додає Тот.

Як доглядати за завивкою

  • Правило номер один, за версією перукаря, є кондиціонування.
  • Для цього він рекомендує використовувати маски для волосся, нічні сироватки, а також міцні кондиціонери, що не потребують змивання.
  • Волосся потрібно мити ніжним безсульфатним шампунем для кучерявого волосся, а спати на подушках з атласною або шовковою наволочкою.
  • В жодному разі не робити занадто багато укладок, не відбілювати і не висушувати волосся світлими пасмами.
  • А щоб надати йому гарного зовнішнього вигляду, Тот рекомендує використовувати засоби для укладки.