Романтична і стильна зачіска з чубчиком, який легко спадає на чоло, як у француженок, входить до п'ятірки головних б'юті-трендів останніх 3 років. Hair-стилісти вважають такий образ універсальний. Саме завдяки цьому він став популярним, бо личить багатьом дівчатам: скошений чубчик корегує риси обличчя, візуально робить його вужчим, а також створює додатковий об'єм – ідеально.

Викликає захват Зірка "Секс і місто" показує, як омолодити обличчя: модна зачіска для довгого волосся

Знаменита красуня 47-річна Пенелопа Крус з'явилася з модною зачіскою у новому фільмі Альмодовара. Такий б’юті-образ акторки неймовірно сподобався її шанувальникам.

Насамперед згадаємо, як правильно вкладати французький чубчик. Перед укладанням варто помити волосся шампунем і нанести на нього кондиціонер, які підходять саме вашому типу шевелюри. Потім використовуйте брашинг середнього розміру, аби висушити чубчик і створити прикореневий об'єм: візуально розділіть чубчик на 3 частини (прикореневу ділянку, середину довжини і кінчики) витягуйте волосся паралельно до підлоги, уявляючи, що ви формуєте уявний картуз. Також можна використовувати круглу щітку для розчісування пасм і фен. Результат слід зафіксувати спреєм для волосся.

Щоб повторити укладку Пенелопи Крус у стилі 90-х, нанесіть на основну частину волосся текстурувальний спрей. Зробіть на маківці начісування за допомогою щітки для локонів, закріпіть отриманий ефект шпильками, а потім зафіксуйте прикореневий об’єм застосуванням стайлінгових засобів.


Укладка Пенелопи Крус / Фото з інстаграму @bestofpenelopecruz​


Модна зачіска на довге волосся / Фото з інстаграму @bestofpenelopecruz​

Що відомо про фільм "Паралельні матері"


Для Пенелопи це вже 7 фільм Альмодовара в кар'єрі. Сюжет картини будується навколо життя 2 жінок – успішної дорослої фотографині і підлітка, яких не пов'язує нічого, крім одного пологового відділення. І ця випадковість кардинально змінює їхню долю.
Картина "Паралельні матері" відкривала впливовий Венеційський кінофестиваль та боролася за премію "Золотого лева". Іспанський режисер розповів: "Як режисер я народився в Венеції в 1983 році. 38 років по тому мене покликали на відкриття фестивалю. Я не можу передати вам цю радість і те, як багато це значить для мене. Я дуже вдячний фестивалю за це визнання".