Вікторія Бекхем також є засновницею власного бренду косметики Victoria Beckham Beauty. Продаж продукції стартував у вересні минулого року. Після цього жінка неодноразово підкреслювала у своїх інтерв’ю, що про красу потрібно дбати не лише ззовні, а й зсередини. Harper's Bazaar дізнався, який продукт допомагає Вікторії зберігати молодість і здоров’я шкіри.

Корисно знати: Алла Костромічова розповіла, як потрібно худнути правильно: поради моделі

Вікторія Бекхем на своїй сторінці в інстаграмі ділиться різноманітними б’юті-лайфхаками із власного досвіду, демонструє оригінальні техніки виконання макіяжу на відео, дає практичні поради щодо догляду за собою. Зокрема вона наголошує, що ідеальний стан шкіри починається з правильного догляду за нею. Окрім рекомендацій косметичних засобів зі своєї лінійки, знаменитість перебуває у постійному пошуку натуральних продуктів для внутрішнього споживання, які збагачують шкіру поживними речовинами і позитивно впливають на її стан. Нове відкриття Вікторії – авокадо.

Дружина британського футболіста Девіда Бекхема їсть 3-4 авокадо щодня. Цей фрукт, який за складом дуже схожий на овоч, допомагає вашій шкірі сяяти, бо він сприяє збалансуванню корисних жирів в організмі.

Коли Вікторія дізналася про користь авокадо, то одразу переглянула свій раціон харчування. Тепер авокадо – це мастхев у її холодильнику. Матір чотирьох дітей позитивно вражена результатом. Вона пояснює, що авокадо є чудовим джерелом мононенасичених жирних кислот, які зволожують шкіру, і в його складі міститься вітамін Е – натуральний антиоксидант.