Деякі погані звички вже настільки призвичаїлися у вашому житті, що ви можете навіть не помічати, коли шкодите своїй зовнішності. Вам може здаватися, що ви не робите нічого кримінального, бо негативні наслідки від таких звичок проявляються згодом. Harper's Bazaar нагадав, які звички заважають жінкам зберігати привабливий вигляд.

Читайте також: Чому шкіра старіє: 10 звичок, які пришвидшують цей процес

Яких звичок потрібно позбутися, щоб бути красивою?

  • Здирати лак з нігтів власноруч. Ця звичка не лише робить ваш ніготь візуально неестетичним, а й таким чином ви пошкоджуєте нігтьову пластину. Внаслідок чого вона стане тонкою і її буде легко зламати. Тому знімайте лак спеціальним засобом або зверніться до nail-майстра.
  • Постійно торкатися обличчя руками. За статистикою, ми чіпаємо обличчя пальцями від 16 до 25 разів щогодини. Це відбувається механічно, що неймовірно небезпечно. На руках впродовж дня накопичується величезна кількість мікробів. І навіть якщо ви регулярно миєте руки чи користуєтесь антисептиком, обмежити потрапляння мікробів на руки неможливо. Оскільки вони повсюди: комп’ютер, дверна ручка, склянка та багато інших предметів, які нас оточують. Намагайтеся контролювати свої рухи і з часом ви зовсім відвикнете від такої шкідливої звички.


Чого не потрібно робити, якщо хочете бути красивою / Фото Pexels

  • Кусати губи. Шкірочка на губах – найніжніша ділянка обличчя. Її легко можна пошкодити, а відновити – важко. За губами взагалі потрібен особливий догляд. Кусаючи їх, ви тільки ускладнюватимете собі роботу. Тріщини, суха шкіра та лущення на губах виглядають недбало, а якщо ви ще й нафарбовані губи кусаєте, то зітрете помаду та забрудните нею зуби. Тренуйте силу волі: коли захочеться знову їх поранити своїми зубами, то посваріть себе подумки. Якщо ця звичка у вас розвивається на фоні нервозності, то краще їжте жувальну гумку.