Від металіки до глітера: Glamour зібрав найбільш актуальні ідеї манікюру в сріблястих тонах, які варто відтворити на своїх нігтях ще в листопаді.

Більше трендів: Тенденції зимового макіяжу, які можна спробувати вже: 10 варіантів

Ідеї для сріблястого манікюру

Деякі з ідей "срібного манікюру" можна також застосувати для вечора святкування Нового року. Проте саме восени про актуальність сріблястого кольору світові трендсетери говорять не лише в одязі, а й манікюрі. Спробуйте створити на своїх нігтях дизайн із використанням спеціальної пудри для втирання, голографічного глітера чи великих блискіток у різних формах. Якщо ви віддаєте перевагу більш класичним варіантам, то просто покрийте усі нігті сріблястим лаком.

Обравши сріблястий акцент в манікюрі, ви можете також створити додатковий дизайн. Наприклад, використайте блискітки, стрічки, завдяки яким може вийти оригінальний френч, фантазуйте з градієнтом за допомогою спеціальної пудри. Проте у сріблястому манікюрі важливо зберігати межу стильного мінімалізму, аби не перебільшити.

Щодо додаткових аксесуарів, то зверніть увагу на сріблясті зірки чи інші стрази, які мерехтять на світлі. Аби їх використати у нейл-дизайні, ви можете навіть обійтися без кольорового покриття. Прозорої бази буде достатньо.