Наомі Осака й Олівія Родріґо на Met Gala 2021 продемонстрували, які ефектні монохромні образи можна створити за допомогою тіней від Glossier. Бренд назвав палетку тіней Monochromes.

Про б'юті Секретів краси багато не буває: як застосовувати мед у догляді за шкірою і волоссям

Glossier представили нові палетки тіней для монохромних образів

Монохромний б'юті-образ – це головна тенденція в індустрії краси у 2021 році. Тіні Monochromes дозволяють зробити повністю мейк-ап у схожих відтінках, а також можна сміливо їх комбінувати між собою і створювати щось нове.

Нові тіні від Glossier представлені у 10 кольорових гамах та з різною текстурою. Палетка невеликого розміру включає 3 відтінки окремого кольору в матовому, металевому й атласному покритті. Серед відтінків: теракотовий Clay, персиковий Bluff, рожевий Heather, бузковий Mist, сіро-коричневий Jute, коричневий Almond, оливковий Preirie, золотистий Rosin, помаранчевий Mesa та шоколадний Teak.

Щодо паковання Monochromes, то воно є екологічним. Палетка повністю створена із матеріалів вторинного перероблення, доповнена дзеркалом і написом you look good, який у перекладі з англійської означає "ти чудово виглядаєш". Якщо закінчаться тіні, то компактну палетку можна зберегти, замінивши лише пігмент.

Палетки тіней Monochromes можна придбати на офіційному сайті Glossier з 28 вересня. Вони коштують 22 долари кожна.


Нові тіні / Фото Glossier


Монохромний макіяж Наомі Осаки / Фото з інстаграму @jessicasmalls​


Б'юті-образ Олівії Родріґо /Фото з інстаграму зірки


Тіні Monochromes на повіках / Фото з інстаграму @gracieabrams​