Трендсеттери сміливо експериментують із текстурою, об’ємом і довжиною чубчиків. Вам також не варто себе обмежувати однією варіацією.

Вам буде цікаво Культова зачіска Дженніфер Лопес: hair-стиліст зірки показує, як це зробити

Наймодніші чубчики 2022

Багатошаровий

Асиметричність і багатошаровість – те, що потрібно зачісці у 2022. Якщо навчитися красиво вкладати вибагливий багатошаровий чубчик, то ви будете приємно здивовані результатом. Таким чином укладка матиме дуже об'ємний і сексуальний вигляд.


Модний чубчик / Фото з інстаграму @matildadjerf

Асиметричний

У цьому сезоні також варто віддавати перевагу асиметричному, градуйованому і зачесаному на один бік чубчику. Такий стиль вдало поєднуватиметься зі стрижкою боб або піксі, створюючи стильний зухвалий образ.


Модний чубчик / Фото з інстаграму Кайї Гербер

"Шторка"

Найбільш романтичним варіантом чубчика є "шторки", які спадають по обидва боки обличчя і додають образу ніжності та жіночності. Перевагою цього варіанту є те, що його не потрібно постійно оновлювати і витрачати багато часу на вкладання.


Модний чубчик / Фото з інстаграму Сабіни Сокол

Рваний

Короткому "рваному" чубчику властиві недбалі асиметричні пасма, оригінальність і сміливість. Рішення буде ідеальним для жінок, які прагнуть зробити образ більш зухвалим, пікантним і бунтарським.


Модний чубчик / Фото з інстаграму Данни Паоли

Подовжений

Подовжений чубчик, який плавно переходить у загальну масу волосся є особливо популярним. Стиль личить будь-якому типу зовнішності, додає їй креативного вигляду, а також дозволяє експериментувати з різними укладками.


Модний чубчик / Фото з інстаграму @negin_mirsalehi