У ході дослідження за допомогою аналізу 3, 5 мільйони публікацій в соціальних медіа з 1 січня по 11 листопада 2020 року компанія YouScan визначила тенденції краси, які будуть затребуваними у 2021, а також ті тренди, які залишаються стабільно обговорюваними чи втрачають актуальність.

YouScan поділилися презентацією, у якій зібрано необхідні дані та продемонстровано статистику росту і спаду окремих б'юті-трендів. Важливо додати, що нові умови розвитку індустрії краси через пандемію також мали вагомий вплив на збільшення попиту на натуральну косметику та способи проведення косметичних процедур у домашніх умовах. Також через носіння маски зменшилися продажі засобів для макіяжу губ.

Варто знати: Anti-age інгредієнт для шкіри: що потрібно знати про кераміди

Тренди індустрії краси 2021

  • В Україні у найближчому майбутньому популярності набиратиме концепція Clean beauty, а також безпечні склади косметичних продуктів. Зокрема, у переліку інгредієнтів, з яких виготовлено певний елемент косметики, найчастіше можна буде побачити спіруліну.
  • У соцмережах часто обговорюють та діляться відгуками про колаген, антиоксиданти й алое вера. Здебільшого жінки задоволені властивостями цих компонентів.
  • Одним з головних б'юті-трендів 2021 буде ролер з рожевого кварцу для масажу обличчя. Інструмент ще називають скребком Гуаша. Популярністю також користуватиметься гіпоалергенна косметика, шиммер та вітамін C.


Топ-10 інгредієнтів у складі косметики, які згадували у соцмережах / Фото YouScan

Антитренди індустрії краси 2021

  • Результати дослідження компанії YouScan показали, що жінки уникатимуть у складі косметики таких компонентів, як сульфати, силікони і формальдегід. 44% користувачів соцмереж переконані, що речовини шкодять здоров'ю.
  • Неочікуваним антитрендом у 2021 є фарбування волосся у стилі омбре, збільшення губ і термоліфтинг. Щодо мейк-апу, то актуальність втрачатимуть smoky eyes, червона помада і хайлайтер.
  • Пандемія внесла свої корективи й в індустрію краси. Тому за останній рік на 15% зросло обговорювання теми спа в домашніх умовах. Натомість людей вже не так цікавлять питання на тему ін’єкцій ботоксу, безін’єкційної мезотерапія, а також інших послуг категорії premium.


Тренди в індустрії краси / ФотоYouScan