Співачка поділилася з підписниками в інстаграмі, яких у неї 220 мільйонів, ефектним варіантом гри з популярним дизайном французького манікюру, використовуючи насичені відтінки. Допоки на дворі осінь, ви ще встигаєте повторити трендову ідею дизайну нігтів від Бейонсе.

Більше ідей Ювелірний тренд: який модний і святковий манікюр потрібно спробувати взимку – розкішні фото

Бейонсе показала модний манікюр осені у стилі Gucci

Незважаючи на те, що пізня осінь асоціюється зі сірими відтінками міських кварталів, вона залишає місце для експериментів з яскравими барвами. Якщо ви повторите сміливий манікюр Бейонсе, то зможете не лише зробити безліч ідеальних світлин для інстаграму, але й додати своєму образу цікавого акценту.

На нових знімках із хештегом "HouseOfGucci" в інстаграмі Бейонсе позує з дизайнерськими шкарпетками і сумочкою Gucci. Також вона вирішила доповнити аутфіт нейл-дизайном, який вписався в загальну гаму відтінків бренда. Провідні манікюристи вважають, що саме такий вдосконалений френч буде трендовим у листопаді 2021.

Зелено-жовтий французький манікюр, окрім того, що є модним і правильним рішенням скомбінувати 2 головні кольори року, який минає, також слугує чудовою кольоротерапією. Адже жовтий – колір інтелекту та духовного розвитку, а зелений – викликає почуття рівноваги й умиротворення. Наприкінці року перелічені емоції, мабуть, потрібні чи не всім.

При дефіциті ідей для манікюру завжди можна спробувати відтворити ефектні дизайни світових знаменитостей. Таким чином можна зробити свій образ більш стильним і навіть покращити настрій.


Модний манікюр від Бейонсе / Фото з інстаграму зірки


Бейонсе обирає стильні деталі / Фото з інстаграму зірки


Бейонсе в образі Gucci-girl / Фото з інстаграму зірки

Реакція шанувальників

  • "Цей манікюр для мене";
  • "Королева деталей";
  • "Виглядає дуже модно".