Hair-експерти переконані, що молода знаменитість задала новий тренд, тому одним із наймодніших відтінків для фарбування волосся буде саме такий різновид білявого. Зокрема, Біллі доповнила зачіску стильним чубчиком. Світлина у новому образі на інстаграм-сторінці виконавиці зібрала рекордну кількість вподобань в інстаграмі.

Читайте також: Довгий боб, шеггі та інші модні стрижки весни 2021 для довгого волосся

Біллі Айліш стала білявкою з чубчиком

Співачка опублікувала у своєму профілі в інстаграмі світлину з оновленим кольором волосся та стильною стрижкою. У публікації Біллі написала: "Ущипніть мене". Згодом вона записала інстаграм-сторіз і додала підписи "білявка" та "до побачення зелений".

Публікація Біллі Айліш зібрала рекордну кількість вподобань не лише за історію існування її сторінки в інстаграмі. Маючи майже 17 мільйонів вподобань, фотографія популярної співачки вже потрапила в десятку публікацій всіх часів, які найбільше сподобалися користувачам в інстаграмі. Нагадаємо, що перед цим найшвидше перший мільйон вподобань в інстаграмі отримав допис Селени Гомес на її 26 день народження у 2018 році: всього за 13 хвилин.


Біляве волосся Біллі Айліш / Фото з інстаграму @billieeilish

Ймовірно, що Біллі Айліш готувалася до кардинальної зміни іміджу певний час. Адже раніше вона опублікувала сторіз і запропонувала підписникам вгадати, у який колір вона планує перефарбуватися. Дівчина славиться своїми яскравими б'юті-перевтіленнями. Відтоді, як у 2015 році виконавиця Bad Guy вперше з’явилася на сцені, вона дивувала прихильників різними кольорами волосся: від крижаного сірого до темно-синього, а у 2019 створила своє найвідоміше фарбування – яскраво-зелені коріння та чорні пасма. У ЗМІ припускають, що тепер білява зачіска співачки символізує новий напрямок у музиці напередодні виходу другого альбому зірки.

Реакція шанувальників

  • Що?
  • Ти виглядаєш приголомшливо.
  • Ти що знущаєшся?
  • Це так гаряче, що я ледве не подавилася водою.
  • Я втратила дар мови.
  • Це виглядає до біса гарно.
  • Дико перепрошую, але я забула, як дихати.