Співачка поділилася світлинами, на яких детально можна розгледіти її чарівний мейк-ап, на своїй інстаграм-сторінці. Підписникам знаменитості, яких у неї майже 63 мільйони, стало цікаво, як зробити схожий макіяж. Адже він не лише відповідає модним тенденціям, а й є універсальним і вдало доповнює будь-який образ.

Вам буде цікаво: Як зробити ідеальний nude-макіяж: поради візажиста

Як повторити модний макіяж у стилі Дуа Ліпи

  • Секретом вдалого макіяжу у рожевих мерехтливих відтінках є можливість міксувати декілька відтінків: світлі з більш насиченими. Таким чином вдасться уникнути втомленого вигляду обличчя.
  • На рухому повіку наносіть білі чи сріблясті блискітки або такі, які відповідатимуть тону тіней. Ця маніпуляція дозволить візуально відкрити та освіжити погляд.
  • Ретельно розтушовуйте тіні після нанесення, легенько підведіть лінію росту вій чорною гелевою підводкою. Завершуючи макіяж очей, ефектно нафарбуйте верхні і нижні вії чорною тушшю.
  • На губи нанесіть напівпрозору помаду або блиск. Пам'ятайте, що головний акцент у мейк-апі повинен бути на очі, тому обирайте максимально природні відтінки помади чи блиску.

Надихайтеся стильним і чарівним б'юті-образом Дуа Ліпи, і спробуйте повторити сяючий і весняний макіяж на собі.