Чуттєві пости про любов українців до своєї Батьківщини заполонили соцмережі. Майстриня макіяжу з Молдови підтримала підписників з Україні за допомогою чуттєвого відео зі символічними мейк-апом і музикою.

Варто знати Через війну і COVID-19: чому стрес викликає шкірні захворювання і як це побороти

Візажистка з Молдови підтримала український дух

Талановита Наталі Фрекаучан часто надихає своїх підписників креативними й модними б'юті-образами. А цього разу вона зробила своїй клієнтці макіяж, який є символічним для українців.

Візажистка намалювала верхні повіки дівчини тінями жовтого кольору, а нижні – синього. На рухомій складці повік Наталі створила лінії зі стрілками по обидва боки, а також виділила погляд за допомогою чорної підводки, туші та накладних вій. На губи клієнтки майстриня макіяжу нанесла нюдовий блиск і обвела контур олівцем, а також стильно зачесала брови вгору.

Особливістю відео став символічний момент, коли красивий макіяж у кольорі українського прапора почав розтікатися по обличчю вродливої дівчини, бо з її очей полилися гіркі сльози. Драматичності ролику додала закадрова музика – пісня відомого українського гурту Океан Ельзи "Обійми".

В описі до публікації візажистка з Молдови зазначила, що молиться за Україну і додала тег: "Pray for Ukraine".

Реакція шанувальників

  • "Це неймовірно";
  • "Хочу кричати! Хочу просто кричати!";
  • "Спасибі, що не ігноруєте, спасибі, що чуєте";
  • "Наталочко, спасибі велике за підтримку! Дівчата, тут у нас просто пекло! Не дай Господи! Нікому навіть у страшному сні таке побачити!";
  • "Перший раз у житті дивлюся на макіяж і плачу, дякую за підтримку. Слава Україні!";
  • "Дуже красиво, хоч і боляче".

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!