Неправильний демакіяж провокує негативні наслідки на шкірі обличчя. Новий канал розповів про помилки під час зняття макіяжу та поділився тонкощами правильного виконання процедури.

Читайте також: Невдалий макіяж: які б'юті-помилки роблять вас візуально старшою

Помилки у демакіяжі

  • Спати з косметикою на обличчі. Варто почати з того, що перед сном обов’язково потрібно видаляти залишки косметичних продуктів зі шкіри. У протилежному випадку вранці ви побачите на обличчі висипання, лущення чи почервоніння, а згодом з’являться передчасні зморшки.
  • Спочатку знімаєте макіяж, а потім вмиваєтеся. Правильний демакіяж – це спочатку вмивання обличчя, а потім видалення залишків косметики за допомогою спеціального засобу.
  • Змивання всього макіяжу однією серветкою. Це можна назвати своєрідним "розмазуванням косметики по обличчі". Таким чином вам не вдасться ретельно та якісно очистити шкіру. Щоб досягти бажаного результату, використовуйте 4-5 серветок або ватних дисків для проведення демакіяжу.

Демакіяж
Як не потрібно змивати макіяж / Фото Unsplash

  • Не видаляєте залишків туші. Демакіяж вій варто проводити з особливою ретельність. Адже залишки туші псують шкіру по лінії росту вій. Щоб уникнути проблеми, використовуйте спеціальний засіб для видалення косметики навколо очей.
  • Користування засобом неправильного призначення. Косметику із легкими текстурами, як BB-крем, тональна основа, консилер, варто змивати засобами на водній основі: міцелярною водою, лосьйоном або тоніком для очищення. Для видалення праймера, туші і помади застосовуйте спеціальне молочко або гідрофільну основу.
  • Вмиватися надто гарячою або холодною водою. Неправильна температура води може нашкодити шкірі. Експерти рекомендують змивати косметики водою кімнатної температури, яка не перевищує 25 градусів.
  • Тертя обличчя рушником. Не варто з надмірною силою витирати шкіру після вмивання. Натомість легко промокніть обличчя м’яким рушником.
  • Використання засобів 2 в 1. Засіб для зняття макіяжу та засіб для очищення шкіри – це 2 різні продукти. Коли виробники поєднують їх в одному, то жертвують їхньою ефективністю.