Як доглядати за губами влітку: 6 найкращих порад від лікаря

14 липня 2021, 12:24
Читать новость на русском

Джерело:

Elle

Влітку делікатна шкіра губ вимагає особливої уваги. Якщо ви звикли захищати тіло, обличчя і волосся від шкідливого впливу зовнішніх факторів, то не слід забувати і про губи. Тому кандидатка медичних наук і лікарка ін'єкційних методик омолодження Ольга Аншукова поділилася персональним гідом порад, який допоможе запобігти появі тріщин, опіків і нерівностей на губах.

Шкіра губ страждає у розпал літнього сезону від ультрафіолету. Також у цю пору року її потрібно ретельніше зволожувати і живити.

Вас зацікавить: Губи, як у качки, – Слава Камінська зробила кілька уколів краси і показала процес на відео

Як доглядати за губами влітку: топ-6 порад

  • Легкий гоммаж. Губам не потрібні жорсткі пілінги, адже їхню ніжну шкіру легко травмувати. Ольга Аншукова не радить використовувати абразивні скраби у цій ділянці. Натомість зверніть увагу на гоммажі на основі дрібного цукру або подрібненого мигдалю.
  • Зволоження. Влітку важливо бути обережними, щоб не перебільшити з активною гідрацією. Проте шкіру губ потрібно захищати, бо сіль, вітер, хлорка, кондиціонери та інші фактори спричинюють її запалення, пігментацію, лущення і тріскання. Аби уникнути негативних наслідків, наносіть на губи живильні маски на основі меду і гідрогелю протягом дня. Перед виходом на вулицю можна скористатися спеціальними патчами. У випадку сильної сухості застосовуйте щільний шар бальзаму перед сном. Проте ніколи не знімайте сухі лусочки руками, бо такими чином ви ризикуєте спровокувати нові травми на тонкій шкірі губ.

  • Захист. Засіб з високим рівнем SPF потрібен не лише обличчю, але й для захисту губ від ультрафіолету влітку. Тому зверніть увагу на марки, які випускають бальзами з SPF, щоб вони бережливо і надійно захищали губи від дії ультрафіолету, пересихання і тріщин.
  • Медичні маски. Засіб слід змінювати кожні 2 – 3 години, якщо є необхідність носити маску тривалий період. Адже, якщо шкіра довго контактуватиме з тканиною, яка щільно прилягає, то можуть загостритися гнійні висипання, а на губах виникне запалення і тріщини.

  • Гіалуронова кислота. Лікарка ін'єкційних методик омолодження радить використовувати гіалуронову кислоту в особливо складних випадках, коли домашній догляд та всі вищеперелічені поради не допомагають. Процедура передбачає не збільшення губ, а відновлення водного балансу.