Іноді так хочеться додати акценту у макіяж, підкреслити вдалі риси обличчя і змусити його "світитись" свіжістю, тож до рук потрапляє улюблена помада. То хто ж сказав, що через карантин потрібно відмовлятись від бажання виглядати красиво?

До слова Ода бежевому відтінку: що таке інстаграмний макіяж

Як зберегти помаду на губах під маскою

Перше, що треба зробити, аби помада гарно "лягла" – це підготувати губи. Проскрабуйте шкіру губ, а потім нанесіть зволожувальний бальзам. Це допоможе уникнути сухості й зробить ваші вуста м'якими.

Як зберегти помаду під маскою
Як зберегти помаду під маскою / Фото Pixabay

Якщо ви збираєтесь надягати маску, то краще фарбувати губи матовою помадою або ж тінтом. Таким чином, косметика не розмажеться і не вимарає вам маску, як це зробила би помада з кремоподібною структурою. Також перед нанесенням, варто використати так звану "базу" під помаду – олівець. Олівці добре пігментовані та стійкі і з ними будь-який макіяж губ протримається довше.

Як зберегти помаду під маскою
Як зберегти помаду під маскою / Фото Pixabay

Краще зафіксувати помаду допоможе звичайна прозора пудра. Важливо "не передати куті меду" з фіксатором, аби не зіпсути весь мейкап. Цей б'юті-секрет захистить ваш макіяж від неприємностей у вигляді розмазаних плям на масці, й збереже ваш бездоганний вигляд надовго.