Візуально зменшити ніс можна за допомогою косметики. Зокрема, спосіб відомої візажистки можна повторити і без особливих навичок.

Вас зацікавить: Як правильно наносити помаду: 6 найкращих порад від професійних візажистів

Як зменшити ніс без операції

Щоб скорегувати декоративною косметикою ніс, доведеться повторити 3 простих кроки. Також візьміть зі своєї косметички хайлайтер, пудру і пензлі для нанесення косметики.

  • Нанесіть хайлайтер. Важливо вибрати відтінок продукту не дуже сяйливий і на 1 – 2 тони світліший від вашої шкіри. Наберіть хайлайтер на палець або пензель і проведіть ним по спинці носа, а потім зупиніться і поставте цятку на кінчику.
  • Розтушуйте. Щоб б'юті-лайфхак показав бажаний результат, кінчиками пальців постукуючи "вбийте" засіб у шкіру та розтушуйте межі.
  • Нанесіть пудру. Вам знадобиться розсипчаста пудра на тон темніша від звичного. Візьміть трішки продукту на пензель, яким зазвичай наносите тіні, струсіть залишки і круговими рухами "пройдіться" від внутрішнього кутика ока до ніздрі, потім повторіть ідентичну маніпуляцію з іншого боку. Тепер ніс у вас буде візуально менший, допоки не змиєте макіяж.