Періодично потрібно проводити ревізію у своїй косметичці і викидати використані чи протерміновані продукти, а також старі несправні інструменти для догляду чи пензлі для макіяжу. На ютуб-каналі Шпильки розповіли, які предмети потрібно викинути або замінити, аби вони не зіпсували ваш догляд за собою.

Важливо знати: Що заважає вам бути красивою: 3 звички, яких потрібно позбутися

Що псує зовнішній вигляд жінки?

  • Погана щітка для волосся. Якщо у вас є щітки чи гребінці із дешевого пластику або металеві, то позбудьтеся їх негайно. Оскільки такі інструменти можуть не лише погано розчесати волосся, але й травмувати його. Замініть їх дерев’яною щіткою або гребінцем.


Якою повинна бути щітка для волосся / Фото Unsplash

  • Старі мочалки і губки для тіла. Губки для душу потрібно змінювати щомісяця. Якщо користуватися ними довше, то вони стають накопичувачами мікробів, які ви розносите потім по тілу.
  • Неправильний бюстгальтер. Надто тісний бюстгальтер негативно впливає на зовнішній вигляд вашого декольте. Зокрема вчені довели зв’язок між поганою нижньою білизною і виникненням захворювань молочної залози. Тому ретельно до вибору ліфчика.
  • Косметика, у якої закінчився термін придатності. Не завжди той термін придатності, який вказаний на упаковці, відповідає дійсності. Тому що ви можете відкрити продукт за довго після його виготовлення. Звертайте увагу на те, чи на етикетці вказано скільки можна використовувати із дати виготовлення чи відкриття.
  • Мило як засіб очищення і зволоження обличчя. Навіть якщо мило призначене для дітей або має на упаковці позначку "зволожувальне ". Однаково мило має антисептичні компоненти, які сушать шкіру.


Чому не можна мити обличчя з милом / Фото Pexels

  • Гумки для волосся із пластиковими вставками. Через них ваше волосся буде заплутуватись і пошкоджуватись.
  • Брудні щіточки та пензлі для макіяжу. Якщо регулярно не очищувати ваші інструменти для макіяжу, то на них збиратимуться окислені залишки косметики, бруд, бактерії, які провокують висипання та подразнення на шкірі.
  • Тісні туфлі. Краса не вимагає жертв. Насамперед їй потрібен комфорт. Туфлі неправильного розміру натиратимуть ноги. Згодом з’являтимуться мозолі та рани на стопах, п’ятах і п’ятковому сухожиллі. А через погану циркуляцію крові можуть з’явитися тромби.
  • Неякісні сонцезахисні окуляри. Влітку від ультрафіолетових променів потрібно захищати не лише шкіру, а й ваші очі. Якщо окуляри виготовлено із поганого скла, то вони не тільки не допоможуть від сонця, а також псуватимуть зір.