Базовий догляд – це запорука бездоганної і здорової шкіри обличчя. Тому вам знадобляться правила, які допоможуть скласти ідеальну б'юті-рутину.

Корисно знати: Чому з'являється акне у дорослих: 3 головні причини та як з ними боротися

Базовий догляд за шкірою: що це та яким повинен бути

Вибирати б'юті-засоби потрібно відповідно до вашого типу шкіри – це головне правило базового догляду. Типів шкіри всього 5: жирна, комбінована, нормальна, суха і чутлива. Зокрема, важливо додати, що є дерма, схильна до висипань, яка може бути як жирною, так і чутливою. Тому почніть із визначення свого типу шкіри.

Б'юті-рутина кожної дівчини повинна складатися з 4 основних кроків. Розглянемо їх детальніше.

  • Очищення – це використання засобів для вмивання обличчя і зняття макіяжу, а також тоніка, лосьйону чи термальної води.
  • Відлущування – пілінги і скраби.
  • Зволоження – включає денний і нічний крем для обличчя та крем для ділянки навколо очей.
  • Захист – крем із фактором захисту від сонця.

Тобто у базовій жіночій косметичці повинні бути 6 продуктів для догляду за обличчям, а усі інші – за бажанням і потребами шкіри.

Аби догляд за шкірою був ефективнішим, то можна використовувати додаткові засоби: сироватки, маски, патчі під очі. Окрім необхідного базового догляду, корегуйте свій ритуал краси, якщо є така необхідність для комфорту шкіри. Наприклад, олії і сироватки допомагають кремам глибше проникати у шари дерми. Маски також володіють різноманітними властивостями, тому можуть допомогти позбутися від багатьох недоліків на обличчі – від висипання і розацеа до куперозу і гіперпігментації.