Модна з 90-х продовжує повертатися у наш час. Окрім яскравий стрілок на повіках та глітер, популярними стають грілзи та інші прикраси для зубів, повідомляє Harper's Bazaar.

Вам буде цікаво: Сріблястий манікюр – б’юті-тренд листопада 2020: ідеї нейл-дизайну, які варто спробувати

Новий б’юті-тренд – прикраси та лак для зубів

Спочатку декоративні прикраси на зубах почали носити реперу. Через це тепер усі асоціюють teeth-аксесуари з культурою хіп-хопу. Як і в 90-х, зірки та інші люди, які стежать за трендами, починають носити капи із дорогоцінного металу чи каменю, декорують зуби стразами, а потім діляться знімками на своїх сторінках в інстаграмі.

Для тих, хто не готовий до кардинальних експериментів із виглядом своїх зубів, з’явився новий тренд на використання спеціального різнокольорового лаку. Новинка швидко викликала захоплення у прихильників неординарних прикрас.

Специфіка роботи лаку для зубів така ж, як і в звичайного покриття для нігтів. Лак потрібно просто нанести на зуб. Трендсетери зазвичай не покривають ним всі зуби, а лише декілька у верхньому ряді. Такий лак залишатиметься на зубах, допоки ви не змиєте його серветкою, змоченою у спеціальному засобі.