Головним і гарячим нейл-трендом весни-літа 2021 є так звані різнокольорові "вихори" на нігтях. Модний манікюр можна побачити на інстаграм-сторінках зіркових нейл-майстрів, а також його вже встигли спробувати популярні знаменитості. Можливо, і ви захочете його повторити.

До теми: Лаки лиходійки: Sally Hansen представили лінійку продукції для нігтів до виходу фільму "Круелла"

Трендовий манікюр весни і літа 2021

Для створення модного манікюру у стилі барвистого вихору можна використовувати як пастельні, так і насичені відтінки зеленого, рожевого, оранжевого, блакитного і не тільки. В інстаграмі можна знайти багато ефектних ідей на будь-який смак. Адже вигнуті лінії у різних кольорах, які в поєднанні створюють на нігтях справжній барвистий б'юті-вибух.

Перевага такого манікюру в можливості пофантазувати. Кінцевий результат залежить від вашої уяви та нейл-майстра. Спробуйте експериментувати з товщиною і довжиною ліній чи неочікуваними кольоровими поєднаннями. Таким чином ви отримаєте унікальний нейл-дизайн, якого більше не буде ні в кого. Якщо не захочете повністю покривати нігті, то використайте прозору базу і прикрасьте її стильними лініями.