3 французькі моделі поділилися із Harper's Bazaar особливостями своєї літньої рутини по догляду за шкірою. У кожної із красунь існують спільні золоті правила.

Читайте також: Голлівудська косметика: акторка Кетрін Зета-Джонс створила нову б’юті-лінійку

Як француженки доглядають за шкірою обличчя влітку

  • Санскрин. Модель із Франції, Сінді Бруна розповідає, що влітку ніколи не виходить з дому, якщо не нанесе сонцезахисний крем. Вона рекомендує кожній жінці перетворити цей етап б’юті-рутини на свою звичку. Зокрема, Луїз Фоллен дала корисну пораду: на початку літа модель користується сонцезахистом із SPF 50, а згодом зменшує його до SPF 30.
  • Вмивання обличчя холодною водою. Метод дієвий для зняття набряків. Таким чином ви також зможете швидше прокинутися. Сінді Бруна вмивається холодною водою перед створенням мейк-апу, а Мікаелі Томсон матір рекомендувала виконувати цей ритуал не менше 1 хвилини.
  • Зволоження. Француженки віддають належне зволоженню шкіри, бо вважають такий крок запорукою краси. Вони користуються засобами таких аптечних марок, як Avene, Bioderma, La Roche-Posay. Більший акцент на зволоженні шкіри моделі роблять після того, як протягом дня літнє сонце висушувало їхнє обличчя.