У королівському статуті немає жодних правил стосовно манікюру монархинь. Проте більшість з них однаково дотримуються неписаного закону і фарбують нігті нейтральними відтінками.

Вам буде цікаво: Пастельний, але не рожевий: нейл-експерти назвали наймодніший колір для весняного манікюру 2021

Чому Меган Маркл і Кейт Міддлтон фарбують нігті світлим лаком

За словами королівського кореспондента Аміда Скобі, так званого "манікюрного протоколу" не існує. Проте Меган Майкл і Кейт Міддлтон однаково віддають перевагу нюдовому або прозорому покриттю нігтів. "Вони просто хочуть мати доречний вигляд у будь-якій країні, ситуації та обстановці", – пояснює королівський експерт.


Темний манікюр Меган Маркл / Фото Getty Images

Аміда Скобі вважає таке рішення логічним. Адже бежевий, молочний і напівпрозорий рожевий роблять руки більш доглянутими, підходять до будь-якого тону шкіри і не привертають уваги оточуючих, яка повинна бути зосередженою на головному образі. Також такий манікюр є сучасною класикою, яка ніколи не втрачає актуальності.

Варто зазначити, що існує й інша гіпотеза стосовно світлого королівського манікюру: сама королева Єлизавета вже декілька десятиліть покриває свої нігті ніжно-рожевим відтінком Ballet Slippers від Essie, тому й схожі відтінки для нейл-дизайну стали доброю традицією серед монархинь. Проте інколи вони пробують інші відтінки лаків. Для прикладу: Кейт Міддлтон декілька разів помічали з класичним червоним педикюром, а Меган Маркл неодноразово експериментувала з темнішими кольорами лаків для нігтів.


Манікюр Меган Маркл / Фото Getty Images


Королівський манікюр / Фото Getty Images

Одного разу під час візиту в Індію герцогиню Кембриджську дорікнули у відсутності педикюру, але вона не приховує того, що періодично відмовляється від кольорового покриття нігтів на ногах. Натомість Меган Маркл обожнює педикюр. У ЗМІ повідомляли, що Меган інколи навіть бере на процедуру свого чоловіка Гаррі, аби він допоміг їй визначитися з новим відтінком.