Здорове харчування повинно бути різноманітним. Для цього слід ретельно організовувати свій щоденний раціон.

Ще про корисне Ензими в косметиці: як працюють, чи можуть замінити скраби і пілінги, як використовувати

Поєднання продуктів, які урізноманітнять раціон

Томати й олія

Овочі, зокрема томати, містять у своєму складі багато лікопіну – головного компонента, який визначає колір плодів. Лікопін позитивно впливає на загальний стан всього організму, стимулює продукування колагену, допомагає боротися з ультрафіолетом. Продукти, що багаті на цю речовину, найкраще вживати з корисними жирами, наприклад, з олією авокадо.

Цитрусові та зелень

Якщо ви цікавитеся темою правильного харчування, то повинні знати про користь зелених салатів. Проте не завжди легко їсти порції, які складаються лише з таких продуктів. Аби вирішити проблему, достатньо додати цитрусових. Сік лимона здатен пришвидшувати метаболізм, а також він добре взаємодіє зі залізом, якого є багато в зелені. Таким чином ви урізноманітните звичний раціон і допоможете організму впоратися з корисною вечерею.


Продукти для різноманітності щоденного меню / Фото Unsplash

Боби і рис

Комбінація з бобів і рису чудово тамує голод. Рис містить в собі багато корисних елементів: калій, цинк, залізо. Крупа хоч і збагачена складними вуглеводами, але вона не володіє високою калорійністю. В той час бобові культури включають у свій склад багато білка, тому цей мікс стане ідеальним ланчем і посприяє збалансуванню харчування, що згодом позитивно відобразиться на вашій красі і здоров'ї.