Відтінки лілового кольору не лише допоможуть додати спокою вашому б'юті-образу, але й урізноманітнять ваш звичний макіяж. Яскравим прикладом наймоднішого відтінку майбутніх років є колір сукні Кайлі Дженнер на Met Gala 2019 року.

Вам буде цікаво: Легкі хвилі на волоссі та ефектний макіяж: як повторити б'юті-образ Зендеї на Оскар-2021

Лавандовий – наймодніший колір косметики 2023

Агентство з прогнозування трендів WGSN разом з Coloro переконані, що цифровий лавандовий колір стане б'юті-хітом 2023. Спокійний блідо-бузковий відтінок стане дуже популярним у майбутньому завдяки своєму заспокійливому ефекту. Спробуйте випередити тенденцію і зробіть макіяж у відповідних тонах, не чекаючи ще 2 роки.

Digital lavender – уособлення тієї стабільності, спокою і цифрової втечі від реальності, які багато хто з нас уже впровадили у своїх оздоровчих ритуалах, щоб захистити і покращити своє психічне здоров'я у важкі часи,
– зазначає керівник відділу контенту Coloro Джоан Томас.

Зокрема, експерт додає: "Зважаючи на те, як споживачі знаходять втіху і комфорт у віртуальному просторі, вплив відеоігор і віртуальної реальності стане всеосяжним, викривлюючи межі нашому існуванню онлайн і офлайн". Інші спеціалісти в індустрії краси помітили цікаву тенденцію: зірки дедалі частіше вибирають лавандовий колір спортивного одягу. Це черговий раз підтверджує, що такий відтінок з часом стане наймоднішим.

До епохи лавандового кольору можна почати готуватися вже. Потурбуйтеся, аби у 2023 у вашу косметичку наповнювали засоби і девайси лілово-бузкових відтінків.