В індустрії краси актуальності не втрачає макіяж "без макіяжу", але водночас модним рішенням є яскравий мейк-ап очей. Якщо ви не звикли ефектно виділяти погляд у повсякденному житті, то в День святого Валентина можна зробити виняток і вийти за власні рамки.

Вам буде цікаво: Наліпки для обличчя у стилі серіалу "Ейфорія": якою вийшла нова лінійка від Face Lace

У 2021 саме час наважуватися на яскраві б'юті-експерименти. Можна почати зі звабливого макіяжу очей з нагоди Дня всіх закоханих. Красивий та сяючий мейк-ап допоможе вразити свого коханого на романтичному побаченні або отримати безліч компліментів від друзів на святковій вечірці.

Зокрема, додамо, що для створення романтичного макіяжу очей, який би приваблював увагу протилежної статі, не варто використовувати накладні вії, робити широкі стрілки чи надто інтенсивно оформлювати брови. Адже такі б'юті-прийоми не лише неактуальні, але й мають неестетичний вигляд.

Аби зробити ідеальний ефектний макіяж очей на День святого Валентина та зачарувати всіх оточуючих, надихніться трендовими прикладами. Також можна спробувати відтворити б’юті-образи з популярного молодіжного серіалу "Ейфорія", якщо полюбляєте епатажність.

Ідеї для макіяжу очей на День святого Валентина

4 креативні варіанти трендового мейк-апу

Як зробити подвійні стрілки на складці повік

Б'юті-ідея для прихильниць блакитного кольору

Ефектні сині стрілки

Класичний smoky eyes завжди в моді

Сексуальні розтушовані стрілки

Погляд спокусниці

Чарівна комбінація відтінків на повіках та модно оформлені брови

Макіяж очей у стилі мінімалістичного орнаменту

Сяйва багато не буває

Макіяж для сміливих красунь

Романтичний макіяж очей

Якщо не боїтеся бути "різною"