Над новим макіяжем Селени Гомес працював зірковий візажист, послугами якого вона користується постійно, Ханг Ванго. Майстер також створює б'юті-образи для Джуліанни Мур, Дженніфер Лоуренс, Лілі Олдрідж та інших зірок, тому його неймовірні роботи завжди надихають.

Красиво Макіяж із блискітками і стразами: 15 ідей для святкового б'юті-образу

Модний щоденний макіяж 2022 від Селени Гомес

Ще у 2021 відома співачка, акторка і засновниця косметичного бренду Селена Гомес наважилася зробити трендове каре, яке їй доводиться вкладати, закручуючи кінчики волосся всередину. Свій б'юті-образ знаменита красуня доповнює ніжними і модними макіяжами, які зможе повторити кожна жінка своїми руками на кожен день.

Цього разу візажист Ханг Ванго використовував косметичні продукти від б'юті-бренду Селени Гомес Rare Beauty. Серед них: бронзатор у стіку Happy Sol, рідкий люмінайзер Positive Light, рідкі рум'яна Soft Pinch, матовий чорний лайнер Perfect Strokes, універсальна туш для об'єму Perfect Strokes, а також помада Gratitude Dewy Lip Balm in Thankful.

Акцентом у макіяжі співачки стали блискучі ніжно-коричневі губи із чітким контуром, м'які стрілки та акуратно зачесані брови. Селфі Селени Гомес із мейк-апом на кожен день Ханг Ванго опублікував на своїй інстаграм-сторінці з підписом: "Перший день повернення до роботи у 2022!".

Б'юті-образ
Розкішний повсякденний б'юті-образ / Фото з інстаграму Ханга Ванго

Селена є прихильницею макіяжу в коричневих, бронзових і нюдових відтінках, тому вас також можуть сподобатися й інші її б'юті-образи, якими варто урізноманітнити свої робочі будні чи вечірній look.

Макіяж
Ідеальні смокі-айс / Фото з інстаграму Ханга Ванго

Макіяж
Ніжний і модний макіяж / Фото з інстаграму Селени Гомес

Макіяж
Мейк-ап зі стрілками / Фото з інстаграму Селени Гомес

Макіяж
Нюдовий макіяж / Фото з інстаграму Селени Гомес