На святкових заходах чи не кожна жінка прагне сяяти у всіх значеннях цього слова. У такому випадку варто використовувати у своєму образі щось блискуче.

Читайте також Який б'юті-трюк використовує Емілі Ратажковскі, щоб виглядати молодшою

Макіяж із глітером

Якщо ви не готові вдягати сукню, повністю покриту паєтками, то можна обмежитися не менш трендовим мерехтливим макіяжем. Аби створити ефектний святковий б'юті-образ, вам знадобляться глітер і стрази. Сміливо експериментуйте з ними в мейк-апі.

У період новорічних і різдвяних вечірок можна робити "божевільний" макіяж, на який ви б не змогли наважитися у повсякденному житті. Візажисти радять поповнити свій косметичний арсенал глітером різного кольору і розміру: блискітки можуть бути мікроскопічними і більше нагадувати хайлайтер, а також підійдуть і дуже великі. Колір нехай підходить до вбрання і настрою. У 2022 варто робити ставку на Very Peri – головний колір року за версією Pantone. Ще модними будуть сині відтінки.

Наносіть глітер на рухому повіку, розтушовуйте продукт у напрямі до скронь або до самих брів та навіть на вилиці. Зі стразами діє схожий принцип: не обмежуйте себе і дозвольте собі сяяти.

Аби макіяж із блискітками мав привабливий вигляд і був стійким, дотримуйтеся кількох правил щодо техніки виконання. Найкраще використовувати глітер на гелевій основі, який легко наноситься, добре тримається і здатен пережити будь-яку бурхливу вечірку. Якщо ви віддаєте перевагу сухим блискіткам, то застосовуйте якісний праймер, який зафіксує їх на місці.

Стрази в макіяжі необхідно закріплювати спеціальним клеєм, який не пошкоджує шкіру. Не приклеюйте стрази на рухомій частині біля ока, бо під час моргання вони можуть відпасти.

Красиві та трендові варіанти мейк-апу зі стразами і глітером / Фото з інстаграму