Кеті Голмс вдалося зберегти ідеальний стан шкіри не завдяки генетиці, а – системному догляду й образу життя. В акторки є власні секрети, щоб завжди мати свіжий і привабливий вигляд.

Більше порад Як не потрібно користуватися тональним кремом: 4 помилки

Секрети краси і молодості Кеті Голмс

  • Вода та овочі. Щодня Кеті випиває майже 3 літри чистої негазованої води, а також поєднує кожен прийом їжі з додатковою порцією овочів, не дивлячись на те, що не дуже їх любить. Голлівудська красуня зазначає, що вода і зелені овочі (броколі, цукіні, огірки) допомагають зволожувати і живити шкіру зсередини. Ці знання мотивують її дотримуватися згаданого правила без винятків.
  • Гіалуронова кислота. Ще одним повсякденним ритуалом відомої акторки є використання сироватки на основі гіалуронової кислоти, яку вона "фіксує" зволожувальним кремом. За словами Кеті, косметичний мікс надає шкірі особливого здорового сяйва.
  • Довіра до бренду. Вже протягом кількох років Голмс користується засобами бренду Dr. Barbara Sturm, зокрема сироваткою з гіалуроновою кислотою, денним кремом для зволоження і захисту від оксидативного стресу, засобом для боротьби з пігментацією.


Кеті Голмс знає, як завжди бути красивою / Фото з інстаграму акторки

  • Б'юті-процедури. Кеті Голмс не приховує того, що є шанувальницею докторки Барбари Штурм і регулярно відвідує її клініку, щоб зробити масаж або процедуру для обличчя, яка знімає з нього стрес.
  • Санскрін і блиск для губ. У топ косметичних засобів, якими користується акторка, входить саме SPF-крем, щоб надійно захистити обличчя і шию від сонця, і блиск для надання губам ледь помітного звабливого відтінку. Кеті каже, що такий мінімум є мастхевом косметички кожної дівчини.