Однотонне покриття на нігтях – це завжди універсальне і стильне рішення. Тому вам у нагоді стане добірка модних відтінків у манікюрі на осінь 2021.

До теми: Ніжно і красиво: 10 модних ідей для "оголеного" манікюру – фото

Топ-5 популярних кольорів у манікюрі майбутньої осені

Чорний

Колір залишається актуальним вже багато років. Його перевага в ідеальному вигляді як на коротких, так і на довгих нігтях, зокрема на формі "м’який квадрат". Чорний може надавати вашому образу стильного бунтарського шику.


Чорний – вічна класика / Фото з інстаграму Гарієт Вестмореленд

Зелений

Якщо ви хочете створити трендовий однотонний манікюр, але чорний видається надто сміливим, то зверніть увагу на насичений пляшково-зелений відтінок. Цікаво, що такий манікюр вдало підійде до будь-якого тону шкіри.


Стильний відтінок для покриття нігтів / Фото з інстаграму Гарієт Вестмореленд

Теракотовий

Осінь 2021 здивує трендом на теракотовий колір. Він слугує більш натуральною і стриманою альтернативою червоному. Використовуйте теракотовий і карамельно-кораловий для нейл-дизайну і насолоджуйтеся неймовірним результатом.


Манікюр в осінніх відтінках / Фото з інстаграму Гарієт Вестмореленд

Ягідний

Манікюр у такому кольорі матиме особливо красивий вигляд у поєднанні зі затишними сірими светрами, чорними гольфами і білими сорочками.


Красивий колір для нейл-дизайну / Фото з інстаграму Гарієт Вестмореленд

Поєднання різних

Щоб не витрачати час на вибір кольору, можна міксувати різні відтінки в одному манікюрі. Різнокольорові нігті – це один з головних nail-трендів осені 2021.


Модний манікюр / Фото з інстаграму Бетіни Гольдштейн