Парфуми справді важливо зберігати правильно. Тому варто дізнатися, де їх тримати точно не можна.

Вам буде цікаво: Косметолог, догляд, харчування: секрети краси і молодості 42-річної Маші Єфросиніної

Як правильно зберігати парфуми

Парфуми не слід зберігати у приміщенні, де є постійний перепад температури. Наприклад, у ванній кімнаті або біля батареї. Щоб ваш аромат не втрачав насиченості, ідеально зберігати його при температурі 15 – 22 градусів тепла.

Влад Зварич, голова Гільдії парфумерів, радить тримати парфуми в темному місці. Він пояснює це тим, що сонячні промені активізують хімічні процеси, через які молекули аромату змінюються і руйнуються. За його словами, для перестрахування – кладіть улюблені парфуми в коробку.

Експерт наголошує, що й у холодильнику зберігати парфуми не можна: холод призводить до зміни формули запаху. Зокрема, навіть інші продукти на полицях холодильника зможуть вбирати запах. Також не варто забувати стежити за герметичністю флакону з вашим ароматом.

Виробниця парфумів Вікторія Бредихіна додає, що альтернативою трендовому парфуму може слугувати ефірна олія, якщо у вас немає алергії на окремі компоненти. Вона каже: "Якщо ви наносите нерозведеною олію, то я б рекомендувала не розбризкувати її на шкіру, а спробувати нанести на одяг або волосся, що безпосередньо не контактує зі шкірою і не викликає подразнення".