Коли є настрій для блиску, то варто перенести його на креативний і модний манікюр. Прихильниці мінімалістичного дизайну нігтів можуть малювати тонкі лінії та робити невеликі акценти. Ідеї провідних нейл-майстрів надихають на власні інтерпретації блиску в манікюрі.

До теми Барви осені: головний колір манікюру в цьому році – модні приклади

Найбільш універсальним варіантом є основа будь-якого трендового кольору і золотистий блиск лише в одній частині нігтя. Натомість голографічний манікюр від Ханг Нгуєн поєднує в собі одразу 2 тенденції: арт у вигляді півмісяці і кольоровий вдосконалений френч. В той час Алісія Торелло пропонує блискучим лаком намалювати по одній лінії посередині нігтя, а нігтьову пластину покрити нейтральним відтінком або взагалі прозорим.

Також дуже стильно на нігтях виглядають блискучі різнокольорові цятки, як у Бетіни Гольдштейн. Перевага такого нейл-дизайну в тому, що його легко повторити своїми руками, навіть якщо у вас немає спеціальних навичок у нігтьовому мистецтві. Вам знадобиться лише круглий кінець шпильки або ватна паличка, щоб розмістити крапочки на "оголених" нігтях.

Інші авторитетні майстри манікюру, які працюють зі світовими знаменитостями, мають у своєму арсеналі не менш гламурні роботи. Надихайтеся їхнім прикладом.

Блискучий манікюр від провідних нейл-майстрів


Золотий блиск на пастельній основі / Фото з інстаграму @paintboxnails


Трендовий нейл-дизайн / Фото з інстаграму Ханг Нгуєн


Блискучі тонкі лінії / Фото з інстаграму Алісії Торелло


Барвисті цятки на нігтях / Фото з інстаграму Бетіни Гольдштейн


Яскраві квіти у нейл-арті для сміливих / Фото з інстаграму @​jinsoon


Ще одне поєднання блиску і пастельного лаку / Фото з інстаграму @paintboxnails​


Омбре на нігтях у відтінку рожевого золота / Фото з інстаграму Бетіни Гольдштейн


Блискучий французький манікюр / Фото з інстаграму @misspopnails


Нічне небо, наповнене мерехтливими зірками / Фото з інстаграму @stephstonenails