Нещодавно Дженніфер Лопес опублікувала на своїй інстаграм-сторінці чергову світлину, на якій добре помітно, що на обличчі зірки немає декоративної косметики. Проте дехто з підписників, яких у співачки 141 мільйон, звинуватили її у "надто ідеальній шкірі".

Читайте також: Французький макіяж: 5 правил для природної краси від Жанни Дамас

Джей Ло справді у своєму віці вражає красою увесь світ, тому хейтери постійно намагаються довести, що знаменитість робила пластичні операції, уколи краси і підтяжки. Вона вже втомилася від цих звинувачень, і нарешті вирішила відкрити секрет своєї молодості.

Секрет молодості Дженніфер Лопес

Коли фанатка написала у коментарях до публікації Дженніфер Лопес, що після зняття макіяжу її обличчя має надто ідеальний вигляд, бо зірка начебто зловживає ботоксом у ділянці чола. Відома красуня спокійно відреагувала на такий коментар. Вона черговий раз повторила, що такого зовнішнього вигляду досягла завдяки правильному догляду, використанню косметики з власної б’юті-лінійки, але жодної "хімії" на її обличчі немає.

Це всього лише моє обличчя! Повторюю в 500-мільйонний раз, що я ніколи не робила ботокс чи будь-які інші ін’єкції, чи операції,
– наголосила співачка.

Дженніфер Лопес називає своїм секретом молодості дещо інше. Вона про це сміливо розповідає шанувальникам.

Секрет молодості: намагайтеся проводити свій час більш позитивно, з добром, піднімаючи настрій іншим. Це допоможе вам залишатися молодими і красивими. Посилаю вам свою любов,
– розповіла зірка про те, що допомагає їй мати привабливий вигляд у 51 рік.

Нещодавно Джей Ло дала інтерв’ю для видання People, в якому попросила своїх підписників та інших людей не звинувачувати її у брехні, адже щодо догляду за обличчям вона завжди казала правду. Виконавиця каже, що, якби вона і зробити пластичну операцію чи ін’єкцію краси, то б зізналася: "Так, ви праві".

Додатковою таємницею краси Дженніфер Лопес є й те, що вона намагається добре ставитися до інших людей.