У кожної красуні повинні бути власні секрети краси. Дружина ведучого Дмитра Комарова має таких таємниць чимало, завдяки яким завжди має бездоганний вигляд.

Вам буде цікаво: Допоможуть зберегти молодість: 30 продуктів, багаті на антиоксиданти

Секрети краси Олександри Кучеренко

  • Ранкові і вечірні б'юті-ритуали. В Олександри догляд відрізняється, залежно від пори доби. Зранку дівчина тонізує шкіру обличчя, робить зволожувальну маску, використовує освітлювальні патчі. Допоки засоби краси вбираються у шкіру, Олександра займається приготуванням сніданку та зборами. Ввечері вона очищує обличчя від макіяжу, забруднення, заспокоює і живить його.
  • Засоби на поличці у ванній. Міс Україна 2016 каже, що в її ванній кімнаті легко визначити жіночу полицю. Адже там у неї стоять маски, пілінги, креми, лосьйони, гоммажі, сироватки, бальзами, олії. Олександра постійно шукає нові, ефективні, натуральні засоби, які б підійшли її шкірі. На даний час вона користується французькою косметикою, яку сама ж представляє в Україні. Зокрема, інколи її індивідуальний набір доглядових продуктів корегує косметолог.
  • Головне б'юті-правило. Українська красуня завжди після зйомок, повернувшись додому, йде у ванну змивати макіяж. Вона ніколи не засне з декоративною косметикою на обличчі. Також вона не порушує ще одного б'юті-правила – не травмує шкіру. Тобто не витискає нічого на обличчі і не використовує очищувальні скраби зі жорсткими абразивними частинками.
  • Відновлення шкіри після постійного гриму. Через довготривалі зйомки та інтенсивний макіяж на обличчі Олександра Кучеренко витрачає багато часу на відновлення шкіри. Телеведуча застосовує зволожувальні і відновлювальні маски для обличчя і волосся. А інколи – відмовляється від косметики на весь день і дає собі можливість відпочити.
  • Гаджети для догляду за шкірою. Спеціальних пристроїв для омолодження обличчя зірка поки що не використовує. Натомість її робота передбачає щоденну міміку і артикуляцію, тому це замінює регулярні вправи для обличчя.
  • Косметика у подорожах. На відпочинку Олександра намагається майже не робити макіяж, але завжди бере зі собою дорожній набір доглядової косметики. Він включає сироватки і креми у тревел-форматах.
  • Перехід зі зимового догляду на весняний. Взимку модель частіше користується живильними і зволожувальними засобами. А навесні вона переходить на косметику з більш легкою текстурою, яка багата на вітаміни. Зокрема, Олександра додатково приймає комплекс вітамінів для здоров'я і краси.
  • Підтримка фізичної форми. Телеведуча займається плаванням, а вдома може потренуватися зі спортивними гумками чи потанцювати.
  • Система харчування і дієти. Насамперед Олександра дотримується правильного харчування і режиму. Для неї це дуже важливо. Також вона намагається вживати лише натуральні і якісні продукти, не наїдатися на ніч, тому не вечеряє пізніше 17:00 чи 18:00. Таким чином дівчина не має потреби сидіти на дієтах.