Для різдвяного манікюру радимо звернути увагу на ніжно-блакитні, рожеві, червоні, золотисті та сріблясті відтінки лаку. Створюючи святковий манікюр 2021, доречно буде використовувати зимовий нейл-арт у вигляді сніжинок, подарунків та інших прикрас, які символізують Різдво. 24 канал підготував декілька красивих прикладів манікюру для натхнення.

До теми: Антитренди у манікюрі 2021: як можна зіпсувати дизайн нігтів

Прикраси, олені, сніжинки і не тільки: різдвяний манікюр 2021

Красиві і доглянуті нігті вдало доповнюють будь-який образ. А для різдвяного манікюру доречно використовувати ті кольори та відтінки, які можуть здаватися надто яскравими для повсякденного життя. Спробуйте святковий орнамент на нігтях у модних червоних, білих та нюдових відтінках, вдосконалений френч зі сріблястими смужками також буде вдалим модним рішенням, зокрема, красивими і трендовими будуть нігті з покриттям у вигляді обгорткового подарункового паперу.

Різдвяний манікюр – це не лише про багато символічних малюнків. Їх також можна комбінувати зі стильними візерунками, фантазувати з надписами і формою нігтів, аби підкреслити свою індивідуальність.

Ідеї різдвяного манікюру для натхнення / Фото Instagram