Нова палетка рум'ян від HipDot виконана у стилі гламурних 90-х. Тепер кожен може мати у своїй косметичні розкладний телефон, який насправді є косметичним засобом для доповнення вашого макіяжу.

Також цікаво: Від кіно до косметики: компанія А24 запустить б'юті-бренд за мотивами серіалу "Ейфорія"

Косметика HipDot натхненна підлітковою комедією "Нетямущі"

HipDot презентували нову лінійку декоративної косметики для мейк-апу. Вона є лімітованою і називається Clueless. На створення б'юті-колекції бренд надихнула підліткова комедія "Нетямущі". Clueless – це палетка з 12 відтінками тіней, набір відтінкових олій для губ, палетка рум'ян, а також колекційний набір з усіма продуктами та ручкою із пухнастим помпоном.

Палетка рум'ян Totally Clueless Blush Palette представлена у вигляді рожевого розкладного телефону, на уявному екрані якого написано I was just totally clueless. Вона складається з 4 відтінків: рожевого, теракотового з легким сяйливим покриттям і двох мерехтливих відтінків – темно-золотистого й персикового. За допомогою таких рум'ян можна створити яскравий образ у стилі 90-х або звичайний натуральний макіяж на кожен день.

Колекція Clueless Makeup вже є у продажу і коштує 718 гривень, але її не доставляють в Україну. Тому можна скористатися послугами українських боїнг-сервісів.