Джерело: твіттер Йене Дамтьою

Йене Дамтьою – hair-стилістка, послугами якого часто користується дружина Барака Обами. З нагоди дискусій про зачіску Мішель Йене вирішила розповісти, як її повторити самостійно в домашніх умовах.

Також цікаво: Макіяж Леді Гаги для виступу на інавгурації Джо Байдена: як створювали – деталі

Локони, як в Мішель Обами: техніка створення

Мішель Обама 20 січня на інавгурації Джо Байдена продемонструвала стильну укладку, яка підійде як для особливої події, так і для робочих буднів в офісі. Тому Йене Дамтью розповіла, як відомій колишній першій леді вдалося зробити таку зачіску.

За словами hair-стилістки, ефекту гладких і блискучих локонів можна досягти лише в тому випадку, якщо у вас під рукою є випрямляч для волосся, термозахист та засіб, який додає шевелюрі сяйва. Йене опублікувала відео на своїй сторінці у твіттері, на якому детально і зрозуміло можна побачити процес вкладання волосся тією технікою, що й у Мішель Обами.

Коли Йене накрутила кожне пасмо, то вона акуратно провела пальцями по всій довжині, аби кучері мали більш натуральний та об’ємний вигляд. Завершуючи укладку, аби волосини не вибивалися з локонів, можна нанести на руки трошки засобу для блиску і промокнути ними волосся.