Сем Макнайт згадує, що познайомився з принцесою Уельською на зйомках. "Ця довгонога білявка забігла сходами, посміхнулася і змусила всіх нас розтанути. І це була принцеса Діана", – розповідає перукар.

Вам буде цікаво: Довговолоса учасниця реаліті "Холостяк-11" поділилася секретами довгих і здорових локонів

Особистий перукар принцеси Діани розповів історію її знаменитої короткої стрижки

Вперше Сем Макнайт побачив принцесу Діану на фотосесії для обкладинки Vogue. Тоді йому пощастило працювати з її волоссям. Перукар зробив так, щоб під тіарою пасма принцеси виглядали трішки коротшими, ніж вони є насправді. Коли зйомка закінчилася, то Леді Ді запитала у Макнайта, яку б він зробив їй зачіску, якби вона дозволила експериментувати з її волоссям.

Я їй відповів: "Я б все це відрізав і просто почав заново". Це був початок 90-х, коли я працював на фешн-шоу і брав участь в зйомках обкладинок. Тоді багато дівчат носили коротке волосся. Ми тоді дуже стрімко переходили від довжини 80-х до коротких, майже андрогінних зачісок 90-х,
– ділиться спогадами Сем.

Принцеса Діана швидко зорієнтувалася та відповіла: "Чому б не відрізати його зараз?". "Тоді я взяв і обрізав їй волосся, ми більше не озиралися назад", – додає відомий перукар.

У своєму інтерв'ю для Vogue Сем Макнайт також згадав ще одну особливу історію, пов'язану з принцесою Уельською. Це трапилося тоді, коли принцеса Діана зустрілася з його матір'ю під час візиту на фабрику, розташовану неподалік від шотландського села.

"Моя мама і її подруги стояли на вулиці, як і Діана, яка ніколи раніше не зустрічалася з моєю мамою. Одна з подруг моєї мами сказала: "Це мама Сема!". З якоїсь причини принцеса зрозуміла, про кого йшлося, підійшла до мами і поговорила з нею. Це був один з найприємніших днів для моєї мами. А для мене це була, напевно, найбільша гордість, яку я будь-коли відчував за свою роботу", – поділився теплими спогадами Сем Макнайт.