Зимовий макіяж – це чи не головний атрибут святкового періоду. Полегшити життя може добірка трендових мейк-апів, надихайтеся ідеями та використовуєте їх для довершення власного б'юті-образу.

Більше про красу Який б'юті-трюк використовує Емілі Ратажковскі, щоб виглядати молодшою

Головні тренди зимового макіяжу 2021 – 2022

  • Макіяж очей. Взимку особливо актуальним буде акцент на внутрішніх куточках. Використовуйте яскраві, ніжно-блакитні, пастельні відтінки. Таким чином вам вдасться не лише зробити погляд більш виразним, але і спробувати на собі колір, який на перший погляд видається надто зухвалим.
  • М'які лінії. Щодо тенденцій мейк-апу очей, то не можна забувати про м'які завитки. Візажист активно замінюють класичний чорний лайнер на теплий коричневий. У результаті косметичний продукт допоможе додати макіяжу теплого ефекту, що буде ідеальним для зими.
  • Класичні smokey eyes. Димчастий макіяж на повіках – те, що треба для ефектного зимового образу. Мерехтливі тіні додадуть вашому вигляду доречної загадковості. Додамо, що в цьому випадку варто відмовитися від акценту на губах, щоб не "перевантажити" мейк-ап.
  • Більше синього. Синій пігмент на обличчі більше не повинен вас лякати. Адже він слугує чудовим варіантом для урізноманітнення звичного б'юті-образу та можливістю спробувати щось нове.
  • Червоний мастхев. Класична червона помада створить розкішний макіяж для вечірки. Взимку особливо важливо правильно готувати губи до нанесення сміливого відтінку. Насамперед використайте скраб для губ, аби позбутися від будь-яких недоліків, потім нанесіть густий бальзам і переходіть до інших етапів роботи над макіяжем, а потім поверніться до губ і застосуйте помаду.

Надихайтеся трендовими ідеями зимового макіяжу


Ефектний акцент на внутрішніх куточках очей / Фото з інстаграму Патріка Та


М'які коричневі стрілки / Фото з інстаграму Патріка Та


Smokey eyes завжди в моді / Фото з інстаграму Патріка Та


Синя любов на повіках / Фото з інстаграму Патріка Та


Розкішний б'юті-образ із червоною помадою / Фото з інстаграму Патріка Та