Легендарна літера V, яка вказує на засіб від Valentino, прикрасить кожен флакон б'юті-новинок. Продукти декоративної косметики допомагатимуть створити макіяж у модних відтінках.

Ще б'юті-новинки: Лаки лиходійки: Sally Hansen представили лінійку продукції для нігтів до виходу фільму "Круелла"

Valentino Beauty випускають декоративну косметику

П’єрпаоло Піччолі потурбувався, щоб косметика Valentino привертала увагу не лише своїм кольором, але й компонентами у складі.

Унікальні формули продуктів підсилюють характеристики, які представляють основу ДНК кутюрного бренда: індивідуальність, екстравагантність та експериментальний дух,
– зазначили в офіційному релізі компанії.

Представники Valentino переконані, що засобів у колекції вистачить для того, щоб творити і самовиражатися якомога яскравіше. Відомо, що б'юті-лінійка складатиметься зі 40 відтінків тонального крему і 50 відтінків помад. Також нам представлять і засоби для макіяжу очей, але поки що не відомо, які саме. Щодо екологічного аспекту, то кожна баночка засобу буде доступною у форматі рефіла (проста ємність без надмірного дизайну, призначена для зберігання продукту).

Краса – це важка задача, вирішити яку може лише любов. Краса – втілення демократичності. Я виділяю індивідуальність кожної людини, його унікальність, ці якості підкреслюють багатогранність і різноманітність світу. Краса – це витонченість. Витонченість – це те, не можна описати, це сприйняття. Краса – це те, що дає емоції. Це зв'язок,
– красномовно описує філософію майбутньої колекції для макіяжу її геніальний творець Піччолі.

Лінійка засобів для макіяжу від Valentino Beauty буде представленою 31 травня 2021 року в універмазі Selfridges в Лондоні.