Знаменита співачка, дизайнерка й акторка надихає на нові фітнес-перемоги. Вікторія Бекхем показала власне тренування, яке допомагає їй зберігати руки підтягнутими і рельєфними.

Вам буде цікаво Аня Тейлор-Джой стала обличчям нових помад Dior Addict: елегантне відео

Як накачати руки: вправи від Вікторії Бекхем

Вікторія Бекхем може похизуватися бездоганним виглядом рук і ділянки декольте – вони достатньо спортивні та при цьому не менш жіночні. Досягти бажаного ефекту знаменитій красуні допомагає регулярне виконування вправ у спортзалі, спеціально підібраних тренером.

  • Перша вправа – зворотні віджимання від опори. Дизайнерка віджимається від лавки, щоб добре підтягнути внутрішню поверхню рук та м'язи живота. Вправу необхідно виконувати по 20 разів 2 підходи.
  • Друга вправа – випади з обтяженням. Вікторія Бекхем натягує на ноги фітнес-гумку, аби підсилити ефективність вправи, а в руках тримає металічний диск, який додає навантаження на руки. Така вправа дозволяє пропрацювати відразу 2 проблемні ділянки – стегна та руки. Вона стане у нагоді кожній жінці.


Ефективне тренування на руки / Фото з інстаграму Вікторії Бекхем

  • Третя вправа – махи руками з гантелями. Її можна виконувати всюди – навіть вдома або в дорозі, а гантелі можна замінити пляшками, наповненими водою.


Вправа для підтягнутих рук / Фото з інстаграму Вікторії Бекхем