Брови-ниточки і перманентний макіяж більше не в моді. За словами багатьох візажистів, натуральні і здорові брови ще довго будуть одним із головних б'юті-трендів. Вам у нагоді стануть корисні лайфхаки для догляду за бровами, аби зберегти їхній красивий природний вигляд.

Вам буде цікаво: Макіяж для навислих повік: 6 правил для виразного погляду

Як доглядати за бровами: лайфхаки

  • Дайте бровам час відрости. Лише тоді, коли брови будуть достатньо довгими і широкими, це дозволить вам побачити їхню натуральну форму, що полегшить майбутню роботу.
  • Знайдіть свою ідеальну форму. Визначте початок брів, тримаючи олівець від середини крила носа, а потім позначте цю ділянку. Тоді найвища точка брів повинна стати продовженням прямої лінії, яка йде від крила носа до внутрішнього кутика очей. Аби зменшити кількість волосин, щоб не давати бровам надто розростися, то розчісуйте їх за допомогою спулінгу.
  • Користуйтеся олією для росту волосин. Важливо, щоб олія не подразнювала шкіру обличчя. Засіб потрібно акуратно втирати масажними рухами на ділянку брів перед сном. Таким чином ви зможете запобігти ламкості волосин та знизити чутливість шкіри під час вищипування.
  • Чистота насамперед. Якщо у вас густі брови, то використовуйте гарячий віск або пінцет. Аби зменшити болісні відчуття під час процесу, вищипуйте брови у напрямі росту волосин. Краще робити це при денному освітлені без збільшувального дзеркала. Можна залишити декілька коротких волосин, що надасть бровам натурального вигляду. Особливо на кінцевій точці.
  • Нейтралізуйте почервоніння. Вищипування може дуже подразнювати шкіру, тому після кожної процедури наносіть заспокоюючий засіб.
  • Надавайте бровам густини за допомогою олівця або тіней. Вибираючи колір, дівчатам з темним волоссям варто робити брови на 3 тони світліші, а світловолосим – навпаки. Також фіксуйте результат спеціальним гелем.