Якщо зробити макіяж очей неправильно, то у результаті можна візуально їх зменшити, надати погляду втомленого і набряклого вигляду. Таких неприємностей легко уникнути, якщо дотримуватися декількох простих правил.

Більше про красу Пряме волосся – головний тренд модних показів, який повернувся з минулого: fashion-фото

6 правил макіяжу для навислих повік

  • Насамперед наносіть праймер. Спеціальний праймер для повік допомагає тіням і підводкам мати красивіший вигляд та додає стійкості. Тягар навислих повік заважає тіням зберігати стійкість.
  • Розподіляйте тіні над складкою. Темні тіні потрібно наносити як на саму складку, так і трішки вище над нею. Таким чином можна візуально скорегувати форму очей і надати погляду виразності.


Особливості макіяжу для навислої повіки / Фото з інстаграму @jlawthequeen

  • Користуйтеся матовими тінями. Нерухомі повіки можна трішки зменшити за допомогою матових тіней, а не шимерних. Сяйливі текстури відображають світло, чим візуально збільшують відповідну ділянку обличчя і утворюють ефект набряку.
  • Висвітлюйте внутрішні куточки очей. Світлі шимерні тіні варто наносити на внутрішні куточки очей і під ними до середини нижнього контуру. Б'юті-лайфхак візуально збільшує очі та робить погляд більш відкритим.


Корисні б'юті-лайфхаки / Фото з інстаграму @blakelively

  • Не напрямляйте стрілки вниз. Зазвичай навислі повіки перетворюють погляд на сумний і втомлений навіть без косметики. Стрілки з "опущеними" кінчиками лише погіршують ситуацію. Тому напрямляйте ваші стрілки вгору.
  • Ретельно розтушовуйте тіні. Власницям навислих повік не слід експериментувати з графічними стрілками і чіткими лініями у макіяжі очей, щоб не зменшити очі візуально і не надати їм втомленого вигляду. Для розтушування косметики використовуйте пухнастий пензель і створюйте м'які лінії та переходи.