Додамо, що консилер і коректор – це різні косметичні засоби. Консилер має легку текстуру зі світловідбиваючими частинками. У складі цього продукту є багато компонентів для догляду за шкірою, які борються з темними кругами під очима, мімічними зморшками, додатково зволожують шкіру. Консилер може виконувати декілька функцій. Насамперед важливо підібрати правильний відтінок продукту.

Також цікаво: Макіяж для тих, хто не вміє його робити: топ-3 ідеї

Візажистка Дар'я наголошує, що консилер потрібно вибирати на 1 тон світліше від відтінку вашого обличчя. Засіб потрібно наносити тонким шаром постукуючи подушечками пальців або спеціальним пензлем по шкірі. Додавайте консилер на обличчя пошарово, щоб уникнути його скочування і нерівномірного вигляду протягом дня.

Секретні можливості консилера: куди і як його наносити

  • Ділянка під очима. На тонкій шкірі можна вдало приховати ознаки втоми за допомогою консилера. Але наносити продукт потрібно на внутрішні кутики очей (тут найтемніша ділянка) і зовнішні, розтушовуючи його до верхньої точки вилиць. Таким чином шкіра сяятиме і матиме свіжий вигляд.
  • Для підкреслення форми брів. Розподіліть консилер під нижнім контуром брів та акуратно розтушуйте. У результаті брови будуть більш виразними.
  • Замість бази під тіні. Наносіть консилер на повіки тонким шаром, щоб потім тіні не скочувалися. За допомогою засобу ви вирівняєте колір, зможете наносити тіні рівномірно, зберігаючи їхню пігментованість.
  • Акцент на кінчику носа. Якщо у вас короткий ніс, то нанесіть консилер на його спинку, аби візуально подовжити. У випадку горбинки на носі консилер варто розтушовувати лише на ділянках, на які падає тінь.
  • Використовуйте для контуру губ. Щоб візуально зробити губи більш об'ємними і пухкими, нанесіть консилер по їхньому контуру. Б'юті-лайфхак також замінить основу під помаду і блиск, сприятиме стійкості макіяжу.
  • Найбільш секретний спосіб використання консилера. Якщо у вас є помада надто темного відтінку чи, навпаки, дуже яскрава, то додайте до неї трішки консилера, аби пом'якшити колір. У результаті – новий красивий відтінок помади на кожен день.