Джерело: Cosmopolitan

Трихолог, спеціалістка з реабілітації волосся і шкіри голови з 13-річним досвідом та членкиня Асоціації трихологів України Юлія Седлецька переконала, що стан нашого волосся вагомо залежить від того, що ми їмо. Тому вона назвала продукти харчування, які варто додати до свого меню.

Читайте також: Віртуальні помічники: 5 б’юті-додатків, які допоможуть дбати про вашу красу

Топ-5 продуктів для розкішного волосся

  • М’ясо. Звісно, веганам доведеться замінювати цей продукт харчовими добавками, які містять такі ж корисні речовини. У червоному м’ясі є білок і амінокислоти, які необхідні для красивої шевелюри. М’ясну страву можна доповнювати зеленню. Якщо в організмі буде дефіцит білка та амінокислот, то стан волосся і нігтів дуже швидко і помітно погіршиться.
  • Зелень. Особливо листя шпинату та руколи. Завдяки своєму складу зелень олужнює організм, а от шкідливі вуглеводи окислюють його, внаслідок чого виникають запальні процеси, передчасне старіння і випадає волосся.


Секрет розкішного волосся у харчування / Фото з інстаграму Олівії Палермо

  • Квашена капуста. Продукт, який не всі любили їсти в дитинстві, але тепер варто знати, що капуста у такому приготуванні є корисним і низькокалорійним джерелом пробіотиків, які сприяють здоров’ю кишкової флори. Мікрофлора повинна бути в доброму стані, аби вітаміни та мінерали нормально засвоювалися. Коли цього процесу не відбувається, то виникає нестача корисних речовин в організму, а згодом це проявляється випадінням та зіпсованим станом волосся.
  • Комбуча. Віднедавна напій вважають модним. Але він ще й корисний, адже його склад багатий на пробіотики.
  • Рослинні олії. Особливо взимку потрібно включати у свій раціон харчування соняшникові, кукурудзяні та лляні олії. Переваги їхнього складу зрозумілі, тому вони є важливим пунктом у харчуванні для красивого волосся.