Якщо ви хочете прибрати неестетичні прояви на тілі, то варто запастися терпінням. Адже боротьба з целюлітом – це не легкий процес. Зокрема, проблемі простіше запобігти, аніж потім боротися з нею. Вам у нагоді стануть 3 звички, які варто зробити частиною своєї щоденної рутини.

Вам буде цікаво: Як доглядати за шкірою під час подорожі: 3 головні поради від Анастасії Кошман

Як позбутися від целюліту: прості і корисні звички

Сухий масаж спеціальною щіткою

Процедура допомагає активізувати лімфатичну систему і кровообіг, а також масаж допомагає очистити шкіру від ороговілих клітин, натомість стимулюючи ріст нових. Якщо робити масаж тіла сухою щіткою регулярно, то можна підтягнути шкіру у проблемних ділянках, а "апельсинова шкірка" стане менш видимою. Важливо правильно обрати б’юті-інструмент та техніку. Щітка повинна мати натуральні ворсинки, рухайтеся нею по тілу круговими рухами. Аби отримати кращий ефект, починайте ранок з лімфодренажних стрибків.

Правильний догляд

У косметичних крамницях є великий вибір засобів для антицелюлітного догляду. Проте варто знати, що целюліту допоможе позбутися лише правильний догляд у поєднанні зі здоровим харчування і хоча б мінімальними фізичними навантаженнями. Доглядові продукти призначені для пришвидшення результату. Обирайте скраби чи креми, які містять каву, цераміди та натуральні олії. Таким чином після використання у вас буде покращений кровообіг, зменшиться ступінь проявлення целюліту, підтягнеться шкіра і стане більш гладкою та еластичною.

Вода

Для перемоги у боротьбі з целюлітом важливо пити багато води. Якщо ви зберігатимете водний баланс в організмі, то будете не лише здоровими, але й красивими. Дослідники визначили, що мінімальне зневоднення тіла (дефіцит 3 – 4% рідини) викликає яскравішу видимість целюліту та провокує появу нового. Аби уникнути цього та покращити загальне самопочуття, намагайтеся протягом дня випивати 2 літри води у чистому вигляді: чай, соки та інші рідини не враховуються.