Якщо робити вакуум живота регулярно, то він навіть зможе зменшити вашу талію на 3 сантиметри за тиждень. Але є певні деталі та обмеження, про які варто дізнатися перед тим, як повторювати вправу.

Також корисно Буде тільки гірше: 5 поширених помилок у догляді за шкірою з акне

Аніта Луценко знає, як правильно робити вакуум

Зіркова тренерка наголошує, що вакуум повинен приносити користь здоров'ю і фігурі. Найважливіше, про що потрібно знати, – це, коли категорично не можна виконувати тренування.

Коли не можна робити вакуум живота: під час вагітності, в період критичних днів, за наявності хвороб опорно-рухового апарату, серцево-судинної, дихальної, статевої системи, якщо стоїть спіраль.

За допомогою вакууму живота можна активізувати процеси травлення і підтягнути м'язи живота. У своєму відео Аніта Луценко розповіла, як правильно робити вакуум, дала покрокову інструкцію дівчині, яка ніколи у своєму житті не виконувала цієї вправи. Тренерка відкрила усі секрети: від рук і дихання до втягування живота.

Відео Аніти призначене для всіх, хто прагне оволодіти навичками вакууму живота, навіть якщо ви після пологів. Проте перед повторюванням такого тренування слід проконсультуватися зі своїм лікарем.

  • Підніміть руки вгору і зробіть вдих.
  • Зробіть повний видих, опустіть руки, обпершись об ноги зверху. Важливо зігнути ноги в колінах і не випрямити руки.
  • Глибоко вдихніть і різко видихніть через рот. Можна робити видих зі словом "па". А тоді затримайте дихання.
  • Не намагайтеся при цьому втягувати живіт. Спостерігайте, щоб ви повністю віддихалися і не виникало запаморочення.
  • Повторіть комбінацію, пробуючи максимально втягнути живіт всередину після затримки дихання.

Якщо у вас не виходить правильно, то дивіться лайфхаки від Аніти Луценко у відео: