Інколи ви можете помилятися і навіть не помічати цього. Проте згодом відсутність бажаного ефекту буде видимою, а інколи можна отримати ще й негативні наслідки. Адже догляд за шкірою влітку повинен бути особливо ретельним.

Також корисно: Як доглядати за собою: Дженніфер Еністон – про старість, б'юті-рутину та медитації

Поширені помилки в літньому догляді за шкірою

  • Неправильне нанесення сонцезахисних засобів. Влітку (і не тільки) необхідно щодня користувався засобами для захисту від сонячних променів. Проте не всі знаю, як їх потрібно правильно наносити. Крем з SPF слід розподіляти не лише по обличчю, але й у ділянці шиї та декольте. Адже шкіра там є навіть ніжнішою, ніж на обличчі, тому її слід ретельно захищати від шкідливого впливу ультрафіолетових променів.
  • Наносити сонцезахисний засіб 1 раз на день. Будь-який крем з SPF ефективно може діяти лише протягом 2 годин. Тому потрібно повторювати його нанесення, щоб шкіра знову не ставала вразливою до ультрафіолету. Якщо ви плануєте довго залишатися на вулиці, то оновлюйте шар засобу на шкірі щогодини.
  • Використання "зимових" засобів. Якщо взимку ви знайшли ідеальний крем, який живить, зволожує, вирівнює рельєф, то у спекотну пору року він може не давати бажаного ефекту і не підходити вашій шкірі. Так звані "зимові" формули, насичені живильними інгредієнтами та оліями, можуть бути надто важкими для літа і стати причиною жирного блиску, закупорення пор і навіть запалення. Для літнього догляду підійдуть легкі зволожувальні засоби з лецитином, гліцерином і гіалуроновою кислотою.
  • Надто щільний макіяж. Влітку шкіра особливо страждає від потовиділення, бруду і залишків SPF, які закупорюють пори. А багато косметики на обличчі лише погіршує ситуацію. У результаті можна отримати прищі, навіть якщо у вас до цього немає схильності. На літній період слід відмовитися від тональних засобів, а потребу в макіяжі задовольняти за допомогою яскравих помад чи тіней. Якщо таки є необхідність приховати певні недоліки на шкірі, то віддавайте перевагу BB-крему, який не так сильно закупорює пори, дозволяє шкірі "дихати", інколи містить SPF.
  • Користування скрабами зранку. За допомогою пілінгу можна запустити процеси регенерації шкіри, тому процедура є дуже корисною. Але перед виходом надвір її робити не можна. Адже навіть м'які ексфоліанти наносять шкірі мікротравми, роблячи її більш чутливою. У такому стані шкіри ультрафіолетовий вплив може викликати на ній пігментацію і навіть опіки, від яких потім буде важко і болісно позбутися.